Main Menu
User Menu

Kdyně

okr. Domažlice

     
Název:
Name:
Kdyně
Originální název:
Original Name:
Kdyně
Další názvy:
Other Names:
Neu Gedein
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Domažlice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°23'41.00"N 13°02'29.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
Stará Kdyně
Nová Kdyně
Dobříkov
Branišov
Hluboká
Modlín
Nové Chalupy
Podzámčí
Prapořiště
Smržovice
Starec
Vítovky
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1369
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/zGvfo
URL : https://www.valka.cz/Kdyne-t159207#485753Verze : 0
MOD