Main Menu
User Menu

Indiana Jones 1,2,3

Diskuse
Jeden z mojich naj filmov. Tento film presiel uz generacie a je vzdy super. Nebojacny archeolog s neodmyslitelnym klobukom a bicom je uz priam legendou... Takyto filmovy hrdinovia sa malokedy rodia. Patri k tomu najlepsiemu co Lucas kedy natocil.(no su tu este hviezdne vojny, ale to je iba moj osobny nazor)
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85117Verze : 0
Jo velmi dobrá trilogie...ale nejlepší byl třetí díl. Ten Byl vtipný a byl aji takový nejvíce akční se mi zdá.
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85127Verze : 0

Citace - Hawkeye :

Jo velmi dobrá trilogie...ale nejlepší byl třetí díl. Ten Byl vtipný a byl aji takový nejvíce akční se mi zdá.

Mne sa tiež najviac páčila trojka, okrem Harrisona Forda tam hral aj Sean Connery ako Indiana Jones Senior. Ale dvojka bola dosť slabá.
A čo seriál Príhody mladého Indiana Jonesa? Mne sa celkom páčilo, ako Indyho "zamontovali medzi historické osobnosti 1. svetovej vojny. Nevidel som všetky časti, ale bol tam napríklad Manfred von Richthofen, Charles Nungesser, Mata Hari, Anthony Fokker.
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85135Verze : 0
MOD
Příhody mladého Indiana Jonese dávali ke konci minulého roku na TVP1, viděl jsem asi každý 2 díl, ale ty co jsem viděl stály docela zato. Ano, dvojka byla slabá, mi se tam skoro nic nelíbilo. I jednička byla dobrá, mě docela pobavilo, když tam přišel ten nácek, jak ta malá opička zahajlovala. Smile
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85139Verze : 0
Mi se ve trojce líbila hlavně ta scéna s tím, jak ten tank spadl z té skály a Marcus, Indyho otec a ten arab (nevzpomínám si na jméno) se dívají smutně dolů ze skály, Indiana se tam za chvíli objeví a dívá se tam dolů s nima. To mě pobavilo Smile


Nebo: Jak tam začalo hořet, oni se dostali do krbu a otavřeli ty tajné dveře a podruhé si jich všimla ta nacistka a oni se na ní usmáli a ona začala ječet: "Alarm". Smile


Připojuji obrázek.....
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85141Verze : 0
Jednotka je fakt super...velmi sa mi pacil zaciatok v dzungli. dvojka mala par svetlich momentov ale bola slaba je pravda.
Trojka mala podla mna super pribeh, ako myslim, taky mysticky s tym gralom. a tie ulohy v tom chrame na konci.
dobrodruzstva mladeho indiho boli dobre. najviac sa mi pacili casti na zapadnom fronte. tie spionazne boli trochu slabsie.
potom este v severnej afrike ked hladali to delo. (ci hufnicu, uz si nepamätam)
Inak v kazdej casti orginalneho filmu mal vzdy inu zensku....bastard jeden......:O)
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85143Verze : 0
alebo ta nahanacka na motorkach......v trojke.
ked indy hodil dazdnik svojho otca(zda sa mi ze to bol dazdnik) do kolesa tomu nacistovi a on vyletel s tej motorky.....
alebo ked boli v berline po dennik svojho otca a zrazil sa s hitlerom a ten mu don ho dal autogram..........:O)
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85144Verze : 0

Citace - Mudzahid :

alebo ta nahanacka na motorkach......v trojke.
ked indy hodil dazdnik svojho otca(zda sa mi ze to bol dazdnik) do kolesa tomu nacistovi a on vyletel s tej motorky.....Nebyl to deštník, byla to ta tyčka, na které vysela nějaká vlajka, jednoho motocyklistu tou tyčkou nabod a ona se zlomila a ten úlomek, který mu zůstal v ruce vrazil do kola dalšímu náckovi. Smile
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#85213Verze : 0
Mimochodem, seriál Mladý Indiana Jones se částečně natáčel i u nás. Z toho seriálu se mně kromě jiných líbil ten díl, kdy za první světové války v Africe pátrá po vlaku s dělem.
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#86245Verze : 0
Tak tak, velmi povedená trilogie, suverénně upřednostňuji třetí díl - křížovou výpravu, kde po boku Seana Conneryho utvořil Harison Ford úžasnou dvojici.
Za připomínku stojí fakt, že s největší pravděpodobností se příští rok setkáme se čtvrtým pokračováním, zatím je známo, že zde bude opět hrát Harison Ford a režii obstará Steven Spielberg. Zajímalo by mne, jakou roli Ford bude mít vzhledem k jeho věku... Shocked
Více ZDE
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#86249Verze : 0
mě se fakt líbí scéna ve které před Indym šermuje místí záporák v turbanu a Indy na něj chvíli kouká stylem "co to má jako bejt" a pak ho zastřelí....někde sem četl, že ta scéna měla bejt úplně jiná a delší, ale Ford trpěl v den natáčení střevníma problémama tak jí takhle skrouhli:)
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#86758Verze : 0
Pěkné filmy nejvíce připomínal válečný film Dobyvatelé stracené archy.
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#87322Verze : 0

Citace - mopic :

seriál Mladý Indiana Jones se částečně natáčel i u násjó částečně...třeba ten díl, kdy Indy přijede do Prahy, aby navázal spojení s nějakým agentem pomocí telefonu (mimochodem jeden z nejvtipnějších dílů vůbec)...nebo jsou taky dobrý některý scény z "Petrohradu"


můj táta dokonce tenkrát jejich štábu dělal řidiče...a máme doma i tričko od nich Smile
URL : https://www.valka.cz/Indiana-Jones-1-2-3-t22503#144352Verze : 0