Main Menu
User Menu

Die xue jie tou (Kulka v hlavě)

DiskuseKoupit DVD na Filmopolis.cz
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#228177Verze : 0
Anglický názov: Bullet in the Head
Ben, Frankie a Tommy byli přátelé na život a na smrt. Když na konci šedesátých let utíkali před mafií z Hong Kongu, aby se vrhli do víru černého obchodu ve válkou zničeném Vietnamu, netušili, že jejich přátelství bude vystaveno té nejtěžší zkoušce.
Gangsterské války saigonských klanů, zajetí Vietkongem - to vše rozežralo jejich přátelství jako koncentrovaná kyselina. A tak všechno skončilo jako tisíckrát předtím i potom. Kulkou v hlavě.
Die xue jie tou (Kulka v hlavě) - Kulka v hlavě

Kulka v hlavě
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#59419Verze : 0
Když jsem viděl poprvé upoutávky na tento film,vůbec jsem ho nebral v potaz. Pak mi ho kámoš půjčil(vyšel jako nějaká příloha čehosi) a byl jsem docela překvapen,že ač to není nejčerstvější war movie,je to dobrý film,má to spád. Nejlepší(vlastně nejhorší) část byla ta,jak měnil roky přátelství za zlato. Jojo,tak to v životě holt chodí...
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#59422Verze : 0
ano to je pravda je to hnusny dyz dlouhodobi pratelstvi zahodis kvuli bohatstvi a tak to vetsinou bejva,to DVDicko bylo jako priloha casopisu DVD Movie Wink
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#59433Verze : 0
Film klasický akčniak so strieľačkami a bez nejakého uceleného deja, presnosť streľby je tam myzerná až na pár individui - hlavný hrdinovia aj keď nikdy nedržali zbraň v ruke ale čo je to film. Vyšiel aj ako DVD príloha časopisu Blockbaster.
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#66518Verze : 0
u vas to vyslo v Blocbasteru,ale u nas to vyslo v DVD Movie


ale jinak to nebyl spatny film Smile
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#66546Verze : 0
Od Johna Woo jsem čekal zase nějaký akčák se střelbou a lámáním končetin, ale byl jsem příjemně překvapen, že snímek vcelku hezky mapuje lidské pocity a povahy, tak jsem jej dokonce dokoukal dokonce Rolling Eyes. Na druhou stranu mě ale nepřekvapuje, že jej přibalují k nějakému časáku. Tak půl na půl.
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#71957Verze : 0
Drummond:Hold málo známý a starý film. Ani si nevybavuju, že bych ho viděl v TV jako třeba Lepší zítřek. Ostatně tohle měl být Lepší zítřek 3. Ale kvůli rozporům už třetí díl netočil John Woo, ale Hark Tsui podle jiného scénáře a tohle vyšlo pod taktovkou Johna Woo už v jiné produkci.
URL : https://www.valka.cz/Die-xue-jie-tou-Kulka-v-hlave-t15975#454035Verze : 0