Main Menu
User Menu

Coronado (Coronado)

Diskuse
VAROVÁNÍ PŘED NÁKUPEM!!
Motto - Claire dívka z Beverly Hills napomůže dovršení revoluce v blíženeurčené jihoafrické zemi - Coronado.
Abych se přiznal zlákala mě obálka - dva letouny Bell-Boeing Osprey, těšil jsem se na množství záběrů tohoto famózního letounu s překlopnými motory, který prošel zdlouhavým vývojem a dnes je snad ve výzbroji americké námořní pěchoty...pchá, jen několik sekund animací - v noci a fantasmagorické průlety vodopádem... a další spousta animovaných vrtulníků Bell UH-1 Iroquois a jeden Boeing CH-47 Chinook.
Ubohoučký příběh, druhořadí herci - snad s vyjímkou John Rhys-Daviese ve vedlejší roli diktátora Ramose...
Spousta klišé, revolucionáři "barbudos" kubánského typu kontra proradná CIA, honičky aut, žena mezi dvěma (třema?) muži, "zachráněné" avšak víceméně bezprizorní dítě, násilné převzetí moci - v paláci, příšerně kašírovaná scéna povstalecké základny - v obrovské jeskyni za vodopádem - ovšemže v sousedství májské pyramidy !!!!
Ve filmu je jediná slušně napínavá scéna - přejezdu vojenského náklaďáku po "mikádovitém" mostě z klád přes hlubokou rokli s řekou. Po útoku "vládní" stihačky Northrop F-5 Freedom Fighter - spadne hlavní hrdinka z cca 60-ti metrů do mělké vody a přežije to bez úhony dokonce i make-upu...
Seriový filmařský hnus vyjma vtipné scény "výslechu" na konci a začátku filmu.
URL : https://www.valka.cz/Coronado-Coronado-t19855#74466Verze : 0