Main Menu
User Menu

Colonia del Sacramento

Colonia del Sacramento (UY-CO)

     
Název:
Name:
Colonia del Sacramento
Originální název:
Original Name:
Colonia del Sacramento
Další názvy:
Other Names:
hist. - Nova Colônia do Santíssimo Sacramento
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Departmán Colonia
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
34°28'17.00"S 57°50'39.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1680
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Historické centrum
Bazilika Santísimo Sacramento
Bývalá aréna býćích zápasov
Zóna Real de San Carlos
Mestká brána Portón de Campo
Ruiny konventu San Francisco a majáku
Dom vicekráĺa
Kostol Matriz
Muzea:
Museums:
Portugalské múzeum
Mestké múzeum
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.colonia.gub.uy
URL CZ: https://www.valka.cz/Colonia-del-Sacramento-t106575#380463Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Colonia-del-Sacramento-UY-CO-t106575#380463Version : 0
MOD