Main Menu
User Menu

68. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1982-1991]

68th Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
68. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
68th Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1982
Předchůdce:
Predecessor:
68. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká
68. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
22.04.1991
Nástupce:
Successor:
68. skupina elektronického boje
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1982-22.04.1991 Goldsboro, Seymour Johnson AFB
Velitel:
Commander:
30.08.1983-03.07.1985 West, William O. III (Colonel)
03.07.1985-24.08.1987 Rushforth, Charles P. III (Colonel)
24.08.1987-14.12.1988 Grillo, Edward F. Jr (Colonel)
14.12.1988-22.04.1991 Rathje, Norman F. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1986-22.04.1991 344. peruť pro doplňování paliva za letu, těžká

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/68-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1982-1991-t137124#451268Verze : 0
MOD