Main Menu
User Menu

60. transportní křídlo [1991-1994]

60th Airlift Wing

     
Název:
Name:
60. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
60th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
60. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1994
Nástupce:
Successor:
60. křídlo letecké přepravy
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1991-01.07.1993 22. letecká armáda
01.07.1993-01.10.1994 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
11.07.1991-09.07.1993 Sams, John B. Jr (Brigadier General)
09.07.1993-01.10.1994 Ingersoll, Howard J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.11.1991-01.10.1994 60. logistická skupina
01.11.1991-DD.MM.RRRR 60. operační skupina
01.11.1991-DD.MM.RRRR 60. skupina zabezpečení
01.10.1992-DD.MM.RRRR Zdravotnické středisko USAF Davida Granta
01.07.1993-DD.MM.RRRR 60. zdravotnická skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/60-transportni-kridlo-1991-1994-t138499#452646Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/60th-Airlift-Wing-t138499#452646Version : 0
MOD