Main Menu
User Menu

512. vojenské transportní křídlo [1966-1971]

512th Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
512. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
512th Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
512. letecké transportní křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
29.06.1971
Nástupce:
Successor:
512. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1966-31.12.1969 Záložní oblast 4. letecké armády
31.12.1969-29.06.1971 ?
Dislokace:
Deployed:
01.01.1966-29.06.1971 Fort Worth, Carswell AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1966-16.07.1967 Rush, Stanley V. (Colonel)
16.07.1967-01.06.1970 Hoff, John W. (Brigadier General)
01.06.1970-DD.04.1971 Wilson, George H. (Brigadier General)
DD.04.1971-29.06.1971 Bergmark, George H. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1966-21.04.1971 916. vojenská transportní skupina
01.01.1966-21.04.1971 917. vojenská transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/512-vojenske-transportni-kridlo-1966-1971-t138897#453044Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/512th-Military-Airlift-Wing-t138897#453044Version : 0
MOD