Main Menu
User Menu

45. kosmické křídlo [1991- ]

45th Space Wing

     
Název:
Name:
45. kosmické křídlo
Originální název:
Original Name:
45th Space Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
Východní kosmické a raketové středisko
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-20.09.1993 ?
20.09.1993-DD.MM.RRRR 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
23.09.1991-30.06.1993 Morrell, Jimmey R. (Brigadier General)
30.06.1993-24.01.1995 Dickman, Robert S. (Major General)
24.01.1995-28.08.1995 Cook, Donald G. (Brigadier General)
28.08.1995-27.03.1997 Hinson, Robert C. (Brigadier General)
27.03.1997-20.08.1999 Starbuck, F. Randall (Brigadier General)
20.08.1999-07.06.2002 Pettit, Donald P. (Brigadier General)
07.06.2002-26.08.2004 Pavlovich, J. Gregory (Brigadier General)
26.08.2004-21.06.2006 Owen, Mark H. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.11.1991-DD.MM.RRRR 45. operační skupina
01.12.2003-DD.MM.RRRR 45. odpalovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/45-kosmicke-kridlo-1991-t138437#452583Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/45th-Space-Wing-t138437#452583Version : 0
MOD