Main Menu
User Menu

445. transportní křídlo [1993-1994]

445th Airlift Wing

     
Název:
Name:
445. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
445th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1993
Předchůdce:
Predecessor:
445. tranportní křídlo (přidružené)
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1994
Nástupce:
Successor:
445. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1993-01.05.1994 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1993-01.07.1993 San Bernardino, Norton AFB
01.07.1993-01.05.1994 Moreno Valley, March AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1993-04.01.1994 Snyder, Warren D. (Colonel)
04.01.1994-01.04.1994 Sanders, James (Colonel)
01.04.1994-01.05.1994 -, - (-)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1993-01.05.1994 445. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/445-transportni-kridlo-1993-1994-t138829#452976Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/445th-Airlift-Wing-t138829#452976Version : 0
MOD