Main Menu
User Menu

437. transportní křídlo [1991- ]

437th Airlift Wing

     
Název:
Name:
437. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
437th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
437. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
25.07.1991-03.06.1994 Mikolajcik, Thomas R. (Brigadier General)
03.06.1994-25.07.1995 Hogle, Walter S. Jr (Brigadier General)
25.07.1995-02.07.1996 Voellger, Gary A. (Brigadier General)
02.07.1996-08.06.1998 Roser, Steven A. (Colonel)
08.06.1998-20.03.2000 Bishop, Robert D. Jr (Brigadier General)
20.03.2000-03.06.2002 Findley, Vern L. II (Brigadier General)
03.06.2002-19.10.2004 Bash, Brook L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 437. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/437-transportni-kridlo-1991-t138801#452948Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/437th-Airlift-Wing-t138801#452948Version : 0
MOD