Main Menu
User Menu

434. křídlo pro speciální operace [1971-1973]

434th Special Operations Wing 

     
Název:
Name:
434. křídlo pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
434th Special Operations Wing 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.01.1971
Předchůdce:
Predecessor:
434. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1973
Nástupce:
Successor:
434. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.01.1971-01.10.1973 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.01.1971-DD.03.1971 ?, ? ( ? )
DD.04.1971-DD.10.1971 Riley, John C. (Colonel)
DD.10.1971-01.10.1973 Novaresi, Sidney S. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.01.1971-01.10.1973 931. skupina pro speciální operace
15.01.1971-01.03.1971 931. taktická letecká zabezpečovací skupina
21.04.1971-01.10.1973 910. skupina pro speciální operace
21.04.1971-29.07.1971 910. taktická letecká zabezpečovací skupina
25.02.1972-01.10.1973 917. skupina pro speciální operace
25.02.1972-01.04.1972 917. vojenská transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/434-kridlo-pro-specialni-operace-1971-1973-t138778#452925Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/434th-Special-Operations-Wing-t138778#452925Version : 0
MOD