Main Menu
User Menu

434. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1987-1992]

434th Air Refueling Wing, Heavy 

     
Název:
Name:
434. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
434th Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1987
Předchůdce:
Predecessor:
434. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
434. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1987-01.02.1992 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
30.04.1987-01.07.1987 Lyle, Clayton B. III (Colonel)
01.07.1987-02.08.1987 Pasero, David A. (Lieutenant Colonel)
02.08.1987-14.07.1991 Harvey, John F. (Brigadier General)
14.07.1991-01.02.1992 Batbie, John J. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1987-01.02.1992 916. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká (přidružená)
01.10.1987-01.02.1992 98. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/434-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1987-1992-t138780#452927Verze : 2
MOD