Main Menu
User Menu

433. vojenské transportní křídlo [1969-1971]

433rd Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
433. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
433rd Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.07.1969
Předchůdce:
Predecessor:
433. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
29.06.1971
Nástupce:
Successor:
433. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.07.1969-31.12.1969 Záložní oblast 4. letecké armády
31.12.1969-29.06.1971 ?
Dislokace:
Deployed:
25.07.1969-29.06.1971 San Antonio, Kelly AFB
Velitel:
Commander:
25.07.1969-15.06.1970 Lain, Ralph M. (Brigadier General)
15.06.1970-29.06.1971 Willis, William A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
21.04.1971-29.06.1971 916. vojenská transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-vojenske-transportni-kridlo-1969-1971-t138771#452918Verze : 0
MOD