Main Menu
User Menu

403. záchranné a meteorologická průzkumné křídlo [1977-1987]

403rd Rescue and Weather Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
403. záchranné a meteorologická průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
403rd Rescue and Weather Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1977
Předchůdce:
Predecessor:
403. letecké záchranné a odsunové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1987
Nástupce:
Successor:
403. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1977-31.12.1987 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1977-01.11.1983 Mount Clemens, Selfridge AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1977-18.01.1977 Apel, Elmer C. (Lieutenant Colonel)
18.01.1977-09.04.1979 Wahleithner, James C. (Colonel)
09.04.1979-31.12.1987 Hall, Richard L. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1977-01.07.1981 920. meteorologická průzkumná skupina
01.03.1983-01.11.1983 920. meteorologická průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/403-zachranne-a-meteorologicka-pruzkumne-kridlo-1977-1987-t138755#452902Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/403rd-Rescue-and-Weather-Reconnaissance-Wing-t138755#452902Version : 0
MOD