Main Menu
User Menu

403. taktické transportní křídlo [1967-1969]

403rd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
403. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
403rd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1967
Předchůdce:
Predecessor:
403. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1969
Nástupce:
Successor:
403. smíšené křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1967-31.12.1969 Záložní oblast 5. letecké armády
Dislokace:
Deployed:
01.07.1967-31.12.1969 Mount Clemens, Selfridge AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1967-01.01.1970 Best, Philip H. (Colonel)
DD.07.1961-31.12.1969 King, Gari F. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1967-18.06.1969 927. taktická transportní skupina
18.06.1969-31.12.1969 927. taktická letecká zabezpečovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/403-takticke-transportni-kridlo-1967-1969-t138751#452898Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/403rd-Tactical-Airlift-Wing-t138751#452898Version : 0
MOD