Main Menu
User Menu

366. křídlo [1991-2002]

366th Wing

     
Název:
Name:
366. křídlo
Originální název:
Original Name:
366th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
366. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2002
Nástupce:
Successor:
366. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
25.07.1991-23.06.1993 Hinton, William S. Jr (Brigadier General)
23.06.1993-17.08.1994 McCloud, David J. (Brigadier General)
17.08.1994-07.08.1995 Trapp, Lansford E. Jr (Brigadier General)
07.08.1995-18.08.1997 Peck, William A. Jr (Brigadier General)
18.08.1997-09.03.1999 Schmidt, Randall M. (Brigadier General)
09.03.1999-15.03.2001 Scott, Robin E. (Brigadier General)
15.03.2001-30.09.2002 Halter, Irving L. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1992-DD.MM.RRRR 366. logistická skupina
01.03.1992-DD.MM.RRRR 366. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/366-kridlo-1991-2002-t138726#452873Verze : 1
MOD