Main Menu
User Menu

353. skupina pro speciální operace [1992- ]

353rd Special Operations Group

     
Název:
Name:
353. skupina pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
353rd Special Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1992
Předchůdce:
Predecessor:
353. křídlo pro speciální operace
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1992-DD.MM.RRRR Velitelství speciálních operací vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.1992-25.06.1993 Stankovich, Robert M. (Colonel)
25.06.1993-08.08.1995 Thigpen, Jerry L. (Colonel)
08.08.1995-02.09.1997 Beres, Thomas M. (Colonel)
02.09.1997-19.04.1999 Folkerts, Jerald L. (Colonel)
19.04.1999-17.11.2000 Byers, Michael B. (Colonel)
17.11.2000-30.07.2002 Salmon, Douglas P. (Colonel)
30.07.2002-25.06.2004 Transue, Mark P. (Colonel)
25.06.2004-15.06.2005 Brozenick, Norman J. Jr (Colonel)
15.06.2005-08.06.2007 Chapman, Raymond J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/353-skupina-pro-specialni-operace-1992-t137629#451773Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/353rd-Special-Operations-Group-t137629#451773Version : 0
MOD