Main Menu
User Menu

353. křídlo pro speciální operace [1989-1992]

353rd Special Operations Wing

     
Název:
Name:
353. křídlo pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
353rd Special Operations Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.03.1989
Předchůdce:
Predecessor:
353. průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1992
Nástupce:
Successor:
353. skupina pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.04.1989-22.05.1990 23. letecká armáda
22.05.1990-01.12.1992 Velitelství speciálních operací vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
06.04.1989-DD.07.1992 City of Angeles, Clark Air Base
DD.07.1992-04.02.1992 operated from Okinawa
Velitel:
Commander:
07.04.1989-06.09.1990 Nance, James P. (Colonel)
06.09.1990-06.09.1991 Hess, Leon E. (Colonel)
06.09.1991-01.12.1992 Stankovich, Robert M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/353-kridlo-pro-specialni-operace-1989-1992-t137628#451772Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/353rd-Special-Operations-Wing-t137628#451772Version : 0
MOD