Main Menu
User Menu

349. vojenské transportní křídlo [1966-1969]

349th Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
349. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
349th Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1966
Předchůdce:
Predecessor:
349. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
25.07.1969
Nástupce:
Successor:
349. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1966-26.01.1968 Záložní oblast 6. letecké armády
26.01.1968-02.06.1969 22. letecká armáda
02.06.1969-25.07.1969 Záložní oblast 6. letecké armády
Dislokace:
Deployed:
01.06.1966-25.07.1969 Novato, Hamilton AFB
Velitel:
Commander:
01.06.1966-15.07.1968 Moore, Rollin B. Jr (Brigadier General)
15.07.1968-25.07.1969 Irwin, Jesse A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1966-26.01.1968 940. vojenské transportní křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/349-vojenske-transportni-kridlo-1966-1969-t138714#452861Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/349th-Military-Airlift-Wing-t138714#452861Version : 0
MOD