Main Menu
User Menu

31. strategické stíhací křídlo [1953-1957]

31st Strategic Fighter Wing

     
Název:
Name:
31. strategické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
31st Strategic Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1953
Předchůdce:
Predecessor:
31. doprovodné stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1957
Nástupce:
Successor:
31. stíhací bombardovací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1953-01.04.1957 40. letecká divize
10.11.1953-12.02.1954 dočasně podřízeno : 39. letecká divize (obranná)
Dislokace:
Deployed:
20.01.1953-01.04.1957 Albany, Turner Air Force Base
Velitel:
Commander:
20.01.1953-16.05.1955 Schilling, David C. (Colonel)
16.05.1955-15.07.1955 Montgomery, Robert P. (Colonel)
15.07.1955-01.08.1955 Graham, Gordon M. (Colonel)
01.08.1955-13.10.1955 Zemke, Hubert (Colonel)
13.10.1955-01.04.1957 Graham, Gordon M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/31-strategicke-stihaci-kridlo-1953-1957-t138378#452524Verze : 0
MOD