Main Menu
User Menu

302. taktické transportní křídlo [1985-1992]

302nd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
302. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
302nd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1985
Předchůdce:
Predecessor:
302. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
302. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1985-01.02.1992 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1985-24.05.1989 Campbell, Joe L. (Colonel)
24.05.1989-04.03.1990 Quarnaccio, Michael J. (Colonel)
04.03.1990-01.02.1992 Winner, Robert J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1985-31.12.1987 934. taktická transportní skupina
01.04.1985-01.02.1992 943. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/302-takticke-transportni-kridlo-1985-1992-t138652#452799Verze : 0
MOD