Main Menu
User Menu

302. taktické transportní křídlo [1967-1970]

302nd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
302. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
302nd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1967
Předchůdce:
Predecessor:
302. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1970
Nástupce:
Successor:
302. křídlo pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1967-31.12.1969 Záložní oblast 1. letecké armády
31.12.1969-01.07.1970 ?
Dislokace:
Deployed:
01.07.1967-01.07.1970 Wilmington, Clinton County AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1967-15.06.1970 Campbell, Donald J. (Brigadier General)
15.06.1970-01.07.1970 Mangina, Ben J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1967-25.01.1970 910. taktická transportní skupina
01.07.1967-01.09.1969 914. taktická transportní skupina
25.01.1970-15.02.1970 910. taktická letecká zabezpečovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/302-takticke-transportni-kridlo-1967-1970-t138649#452796Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/302nd-Tactical-Airlift-Wing-t138649#452796Version : 0
MOD