Main Menu
User Menu

30. kosmické křídlo [1991- ]

30th Space Wing

     
Název:
Name:
30. kosmické křídlo
Originální název:
Original Name:
30th Space Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
Západní kosmické a raketové středisko
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-20.09.1993 Kosmické velitelství vzdušných sil
20.09.1993-DD.MM.RRRR 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
10.09.1991-13.08.1993 Coglitore, Sebastian F. (Brigadier General)
13.08.1993-07.08.1995 Lord, Lance W. (Brigadier General)
07.08.1995-05.06.1996 Blaisdell, Franklin J. (Colonel)
05.06.1996-15.06.1998 Kehler, C. Robert (Colonel)
15.06.1998-11.06.1999 Mercer, Roosevelt Jr (Colonel)
11.06.1999-30.05.2001 Lanning, Stephen L. (Colonel)
30.05.2001-16.06.2003 Worley, Robert M. II (Colonel)
16.06.2003-30.06.2005 Gallegos, Frank (Colonel)
30.06.2005-05.03.2007 Weinstein, Jack (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
19.11.1991-DD.MM.RRRR 30. operační skupina
01.12.2003-DD.MM.RRRR 30. odpalovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/30-kosmicke-kridlo-1991-t138374#452520Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/30th-Space-Wing-t138374#452520Version : 0
MOD