Main Menu
User Menu

24. křídlo pro speciální operace [1968-1972]

24th Special Operations Wing

     
Název:
Name:
24. křídlo pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
24th Special Operations Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.07.1968
Předchůdce:
Predecessor:
24. letecké křídlo zvláštního určení
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1972
Nástupce:
Successor:
24. skupina pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.07.1968-30.06.1972 ?
Dislokace:
Deployed:
03.01.1968-30.06.1972 Veracruz, Howard AFB
Velitel:
Commander:
14.06.1968-01.06.1971 Stuart, Joseph A. Jr (Colonel)
01.06.1971-30.06.1972 Gaskins, Leslie E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/24-kridlo-pro-specialni-operace-1968-1972-t138351#452497Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/24th-Special-Operations-Wing-t138351#452497Version : 0
MOD