Main Menu
User Menu

23. křídlo [2006- ]

23rd Wing

     
Název:
Name:
23. křídlo
Originální název:
Original Name:
23rd Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.2006
Předchůdce:
Predecessor:
23. stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.08.2006-01.10.2006 347. záchranné křídlo
01.10.2006-DD.MM.RRRR 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
27.07.2006-01.10.2006 Santicola, Henry J. (Colonel)
01.10.2006-11.05.2007 Callahan, Joseph T. III (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.2006-DD.MM.RRRR 23. stíhací skupina
01.10.2006-DD.MM.RRRR 347. záchranná skupina
01.10.2006-25.01.2008 820. skupina bezpečnostních sil

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/23-kridlo-2006-t138346#452492Verze : 4
MOD