Main Menu
User Menu

21. kosmické křídlo [1992- ]

21st Space Wing

     
Název:
Name:
21. kosmické křídlo
Originální název:
Original Name:
21st Space Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1992
Předchůdce:
Predecessor:
21. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.05.1992-20.09.1993 Kosmické velitelství vzdušných sil
20.09.1993-DD.MM.RRRR 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.05.1992-01.09.1993 Gray, Ronald D. (Brigadier General)
01.09.1993-10.01.1995 Cook, Donald G. (Brigadier General)
10.01.1995-07.06.1996 Perryman, Gerald F. Jr (Brigadier General)
07.06.1996-19.06.1998 Blaisdell, Franklin J. (Brigadier General)
19.06.1998-22.08.2000 Drennan, Jerry M. (Brigadier General)
22.08.2000-15.05.2002 Kehler, Claude R. (Brigadier General)
15.05.2002-11.03.2004 Deal, Duane W. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.05.1992-DD.MM.RRRR 21. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/21-kosmicke-kridlo-1992-t138335#452481Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/21st-Space-Wing-t138335#452481Version : 0
MOD