Main Menu
User Menu

11. strategické letecké křídlo [1962-1968]

11th Strategic Aerospace Wing

     
Název:
Name:
11. strategické letecké křídlo
Originální název:
Original Name:
11th Strategic Aerospace Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1962
Předchůdce:
Predecessor:
11. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
02.07.1968 11. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
Dislokace:
Deployed:
01.04.1962-02.07.1968 Altus, Altus AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1962-04.03.1963 Steele, Kenneth S. (Colonel)
04.03.1963-01.01.1965 Kyes, William B. (Brigadier General)
01.01.1965-DD.07.1965 Moore, Merrill N. (Colonel)
DD.07.1965-02.08.1965 Kimbell, Earl S. (Colonel)
02.08.1965-05.07.1966 Radetsky, Harold A. (Colonel)
05.07.1966-08.07.1966 Kimbell, Earl S. (Colonel)
08.07.1966-11.07.1966 Bryan, Raymond J. (Colonel)
11.07.1966-29.06.1967 Deitch, Raymond R. (Colonel)
29.06.1967-02.07.1968 Young, Joseph J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/11-strategicke-letecke-kridlo-1962-1968-t138291#452436Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/11th-Strategic-Aerospace-Wing-t138291#452436Version : 0
MOD