Main Menu
User Menu

100. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1976-1983]

100th Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
100. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
100th Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.09.1976
Předchůdce:
Predecessor:
100. strategické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
15.03.1983
Nástupce:
Successor:
100. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.09.1976-15.03.1983 14. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
30.09.1976-15.03.1983 Marysville, Beale AFB
Velitel:
Commander:
11.07.1976-30.09.1976 Kidder, Lyman M. (Colonel)
30.09.1976-04.01.1978 Tobin, John J. (Colonel)
04.01.1978-10.08.1978 Beckel, Robert D. (Colonel)
10.08.1978-18.06.1980 Klepper, Stanley O. (Colonel)
18.06.1980-19.02.1981 McNeil, Lawrence F. (Colonel)
19.02.1981-22.04.1982 Dolan, William G. Jr (Colonel)
22.04.1982-15.03.1983 Amant, Anthony L. St. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/100-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1976-1983-t138640#452787Verze : 0
MOD